CRF250L
Bok, skierowanej w prawo, czerwonej Hondy CRF250L

CRF250L

Pojedź wszędzie gdzie zapragniesz

Świetny w każdym terenie.

Stworzony na bazie doświadczeń w wyścigach motocross i enduro, legendarnych serii CRF-R i CRF-X, wszechstronny model CRF250L idealnie spisuje się zarówno w terenie, jak i na ulicy.

Odpowiedni początek

Czas na większą, motocyklową przygodę.

To, co czyni CRF250L tak dobrą w terenie - zawieszenie o dużym skoku, niska masa, smukła sylwetka, łatwe prowadzenie i dynamiczny silnik - sprawia także, że ten motocykl równie dobrze radzi sobie na ulicy. Poza tym, połączenie jakości wykonania - z jakiej słynie Honda, świetnej ergonomii, cyfrowego wyświetlacza i 7,7 litrowego zbiornika sprawia, że CRF250L jest gotowa na wszystko.

Widok 3/4 z przodu motocykla Honda CRF250L z kierowcą. (lokacja).

Partner na każdą okazję

Jeden motocykl, mnóstwo możliwości.

Lekkie, aluminiowe felgi redukują masę nieresorowaną i ułatwiają skręcanie. Bezpośredni układ mocowania szprych, zapożyczony z modeli CRF250R/CRF450R, zapewnia wyjątkową sztywność. Opony o wzorze bieżnika w stylu off-roadowych kostek zapewniają świetną przyczepność w każdych warunkach. Rozmiar felg pozwala jednak także na założenie bardziej off-roadowego ogumienia.

Mocne zbliżenie na bieżnik opony.
Zbliżenie tylnej części motocykla z kierowcą (na torze).
Zbliżenie na przedni widelec.
 Ujęcie 3/4, kierowca zjeżdża na CRF250L z piaszczystego zbocza.

Przemyślane linie

Oryginalna stylistyka jest wzorowana na legendarnej, sportowej serii CRF.

Połączenie agresywnej grafiki i minimalistycznych owiewek od razu rzuca się w oczy. Wąski zbiornik paliwa o pojemności 7,7 litra, w połączeniu z płaskim siedzeniem, daje maksymalną kontrolę i możliwość swobodnej zmiany pozycji za kierownicą. W skład cyfrowego wyświetlacza wchodzi m.in. wskaźnik paliwa, zegarek i dwa liczniki przebiegu dziennego. Najwyższą jakość wykonania i standardy techniczne jakich oczekuje się od Hondy tworzą motocykl gotowy do poskromienia każdego terenu.

Widok 3/4 przodu motocykla Honda CRF250L z kierowcą. (lokacja).