VT750 Shadow
Honda VT750C - widok przedstawiający biały motocykl z prawej strony.

Shadow

VT750C

Klasyczne linie

Klasyczna stylistyka, nowoczesna technologia.

Połączenie klasycznego stylu z nowoczesną technologią gwarantuje wyjątkowe wrażenia z jazdy. Motocykl zachwyca ponadczasową linią i niepowtarzalnym dźwiękiem widlastego, dwucylindrowego silnika.

Ciesz się jazdą

Motocykl doskonale się prowadzi, a dynamiczny silnik zachwyca wysoką kulturą pracy.

Obrócenie manetki przyspieszenia pozwala doświadczyć niezwykłego przyspieszenia nawet w najniższym zakresie obrotów. Usiądź wygodnie w nisko osadzonym, skórzanym siedzeniu i posłuchaj niepowtarzalnego dźwięku V-twina wydobywającego się z tłumików, których kształt przywodzi na myśl myśliwską dubeltówkę. Po prostu otwórz przepustnicę i ciesz się jazdą.

Honda VT750C - widok przedstawiający motocykl z kierowcą z przedniej perspektywy. (lokacja).

Pełna kontrola podczas hamowania

Zintegrowany układ hamulcowy z ABS (C-ABS) stanowi standardowe wyposażenie modelu VT750C Shadow.

Honda VT750C - widok przedstawiający jadący motocykl z przodu (lokacja).

Honda VT750C Shadow - Zintegrowany układ hamulcowy wyposażony w funkcję ABS dostępny w standardzie. Motocykl wyposażony w opcjonalną szybę, sakwy i chromowaną osłonę przedniego błotnika.

Bezpieczny i wzbudzający zaufanie

Wysoka skuteczność układu hamulcowego i pełna kontrola w każdej sytuacji dzięki optymalnemu rozdziałowi siły hamowania między przednie i tylne koło.

Układ C-ABS zapewnia przyczepność opon obydwu kół podczas gwałtownego hamowania, dając poczucie bezpieczeństwa w awaryjnych sytuacjach. Po zatrzymaniu, łatwo dostępna stopka boczna umożliwia wygodne zaparkowanie motocykla.

Honda VT750C - widok przedstawiający jadący motocykl z bocznej perspektywy. Motocykl skierowany w prawo (lokacja).
Honda VT750C - przednie koło.

Pojedyncza, klasyczna tarcza hamulcowa, chromowane obręcze kół i szprychy dopełniają wizerunek rasowego cruisera.

Dostosuj swoją maszynę

Znajdź własny styl.

Jeżeli uważasz, że podstawowe wyposażenie Hondy VT750C Shadow nie jest wystarczające, możesz uzbroić maszynę w dodatkowe akcesoria. Na dobry początek możesz zamontować chromowane listwy wykończeniowe lub zestaw skórzanych sakw.

Honda projektuje i oferuje szeroką gamę akcesoriów, które idealnie uzupełniają motocykl. Wszystkie oryginalne akcesoria są perfekcyjnie dopasowane, doskonale współpracują z maszyną i charakteryzują się niezwykłą trwałością.

Honda VT750C Shadow - zbliżenie przedstawiające akcesoryjne oparcie siedzenia.

Cruiser o ponadczasowej stylistyce

Błyszczące chromy cruisera są tak samo ważne, jak jego osiągi.

Przyjrzyj się chromowanemu reflektorowi, dotknij lśniących pokryw silnika... przekonaj się, że masz przed sobą cruisera z najwyższej półki. Prawdziwy Low Rider wyposażony w silnik typu V-twin o niepowtarzalnym brzmieniu.

Zostaw codzienność za sobą

Najnowsze rozwiązania techniczne i szeroka gama dostępnych akcesoriów (prawa strona) sprawiają, że motocykl może pokonywać bardzo długie dystanse. Dwucylindrowy, widlasty silnik zachwyca niskim zużyciem paliwa. Napędzany wałem kardana VT750C Shadow oferuje długie przejażdżki pomiędzy tankowaniami.

 

Honda VT750C - widok przedstawiający motocykl z kierowcą z profilu. Widok z prawej strony (lokacja).