CB1100 EX
Honda CB1100 EX

CB1100 EX

Nowoczesny klasyk

Inspirujący, nowoczesny i ponadczasowy.

Honda CB1100 EX to nowoczesny klasyk. Stanowi ewolucję Hondy CB1100 i zachwyca ponadczasową stylistyką. Chłodzony powietrzem, rzędowy, czterocylindrowy silnik DOHC o pojemności 1140 cm³ zapewnia liniowy wzrost mocy i momentu obrotowego.

LEGENDARNY STYL

Witamy na pokładzie Hondy CB1100 EX. Oto motocykl, który Cię poruszy.

Już na pierwszy rzut oka Honda CB1100 EX zachwyca klasyczną stylistyką. Jednak dopiero szczegóły zdradzają jego prawdziwy potencjał.

Centralnym punktem jest opływowy zbiornik paliwa. Chromowane błotniki prowadzą wzrok do dużego, okrągłego reflektora, analogowego prędkościomierza i analogowego obrotomierza. Dwuściankowe rury wydechowe lśnią chromem, a dwa skrócone tłumiki emitują piękne, szlachetne brzmienie.

Honda CB1100 EX

Uzależniająca moc

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na przejażdżkę po mieście, czy mkniesz autostradą, chłodzony powietrzem i olejem, rzędowy czterocylindrowiec typu DOHC o pojemności 1140 cm³ gwarantuje pełną satysfakcję z jazdy. Zasilany układem wtrysku PGM-FI, rozwija wysoki moment obrotowy już w najniższym zakresie obrotów i cechuje się uzależniającą dynamiką. Sześciobiegowa skrzynia biegów ma pięć krótszych przełożeń, zapewniających odpowiednią dynamikę podczas przyspieszania, i szósty bieg o małym przełożeniu, który gwarantuje relaksującą jazdę w trasie i niskie zużycie paliwa.

Honda CB1100 EX – zdjęcie studyjne przedstawiające motocykl z profilu
Honda CB1100 EX – zdjęcie studyjne przedstawiające motocykl z przodu

Komfort i pełne zaufanie

Honda CB1100 EX zaprojektowany z myślą o komforcie i bezkonkurencyjnej funkcjonalności. To motocykl, dzięki któremu zrealizujesz swoje marzenia. Długie, miękkie siedzenie i wyprostowana pozycja podczas jazdy sprawiają, że nawet najdłuższa trasa nie jest męcząca. Nisko położony środek ciężkości zwiększa możliwości manewrowania przy każdej prędkości, a szeroka kierownica zapewnia precyzyjną i intuicyjną kontrolę. Takim motocyklem po prostu masz ochotę się przejechać. Bez powodu, bez celu. Wybrać się na przejażdżkę.

Honda CB1100 EX – zdjęcie studyjne przedstawiające motocykl z tylnej perspektywy