CR-V e:HEV / e:PHEV

Nowa, hybrydowa Honda CR-V

Poznaj naszego największego SUVa — z nową, bardzo solidną konstrukcją, luksusowym wnętrzem i intuicyjnymi w obsłudze technologiami. W wersji z pełną hybrydą e:HEV dostępny napęd na 2 lub 4 koła świetnie sprawdza się w jeździe miejskiej i przy codziennych dojazdach. Akumulator sam uzupełnia swoją energię, nie wymaga więc podłączania do stacji ładowania.

Przeżyj każdą podróż z przyciągającą wzrok pewnością siebie

Emissions icon

Przy pełnym naładowaniu zasięg nawet 82km.*

*Dane WLTP dla modelu CR-V e:PHEV

Wheel icon

Nasz najbardziej wszechstronny system bezpieczeństwa Honda SENSING 360 – dostępny wyłącznie w nowej CR-V.

Connectivity icon

Łączność ze smartfonem przez Honda CONNECT – z Android Auto i Apple CarPlay.

Seats icon

Luksusowe wnętrze z podgrzewanymi i wentylowanymi przednimi fotelami* oraz pełną tapicerką skórzaną.

* Tylko w wybranych wersjach

Poznaj nową Hondę CR-V od środka i z zewnątrz

Dopracowane, wysokiej klasy wnętrze

Nowy hybrydowy CR-V na nowo definiuje pojęcie dopracowania. Luksusowa skórzana tapicerka, panoramiczny szklany dach, podgrzewane i wentylowane fotele, podgrzewane tylne siedzenia, wysokiej klasy system audio i oświetlenie ambientowe tworzą we wnętrzu tak wspaniałą atmosferę, że aż nie chce się wysiadać.*

*Niektóre funkcje dostępne tylko w wybranych wersjach. Tapicerka jest połączeniem skóry syntetycznej i naturalnej.

Side view of Honda CRV Hybrid SUV car driving in sea location.

Moc, aby jechać w dowolne miejsce

Dzięki natychmiastowemu elektrycznemu przyspieszeniu napędzanemu przez silnik elektryczny o mocy 184 KM, w połączeniu z wyrafinowanym prowadzeniem i cichą pracą kojarzącą się z samochodami elektrycznymi, nowy CR-V jest wyrazem radości z dynamicznej jazdy Hondy. Ponadto, dzięki wielu różnym trybom jazdy do wyboru, możesz dostosować wrażenia z jazdy do swojego stylu.

Interior close up of Honda CRV Hybrid SUV car.

Zaawansowany technologicznie

Podejdź do CR-V z kluczykiem, a po dotknięciu klamki odblokuje się on automatycznie. Wewnątrz znajdziesz nasz system informacyjno-rozrywkowy Honda CONNECT 9” z łącznością ze smartfonem i bezprzewodowym ładowaniem, wyświetlaczem Head Up* oraz technologią pamięci foteli*, która pozwala zapamiętać wybraną pozycję każdej osoby. Masz bagaż? Załaduj samochód, a elektrycznie sterowana tylna klapa zamknie się, gdy odjedziesz jednym naciśnięciem przycisku.

*Tylko w wybranych klasach

Close up of interior on Honda CRV Full Hybrid SUV with multi-view camera system

Intuicyjnie bezpieczny

Bezpieczeństwo jest kluczowe w CR-V. Honda SENSING jest standardem w naszych samochodach. Ale nowy CR-V jest również wyposażony w nową Hondę SENSING 360*, z dodatkowymi czujnikami i kamerami wokół tego dużego SUV-a, zapewniającymi 360-stopniową ochronę. CR-V jest również wyposażony w dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak nasz system kamer Multi-view ułatwiający parkowanie, adaptacyjne światła drogowe i aktywne światła doświetlające zakręty, które zapewniają lepszą widoczność podczas jazdy.

* Tylko w wybranych wersjach

Side view of Honda CR-V Full Hybrid SUV car parked in car park overlooking mountains location.