Jazz CROSSTAR e:HEV
Widok z boku na Hondę Jazz Crosstar jadącą nadbrzeżną drogą.

Korzystaj z zalet pełnej hybrydy
Nowa Honda Jazz Crosstar e:HEV

Nowa Honda Jazz Crosstar jest komfortowa, przestronna i dynamiczna. Dzięki zaawansowaniu hybrydowego układu napędowego e:HEV oferuje fantastyczne osiągi i niskie zużycie paliwa w każdych warunkach.

Honda Jazz Crosstar to pełna hybryda. Gdy naciśniesz pedał przyśpieszenia, otrzymasz dodatkowy zastrzyk mocy i momentu obrotowego.

Ikona rozwiązań technicznych

Poczuj różnicę

Wrażenia z jazdy hybrydową Hondą są jedyne w swoim rodzaju. Wieloletnie doświadczenie w budowaniu napędów hybrydowych połączone z zaawansowanym technicznie układem e:HEV sprawiają, że nasze pełne hybrydy mogą pracować na bezgłośnym zasilaniu elektrycznym. Używając jedynie prądu, nowa hybrydowa Honda Jazz Crosstar oferuje fantastyczne osiągi i ekonomiczną eksploatację

Ikona akumulatora

Brak konieczności podłączania do źródła zasilania

Pełne hybrydy z układem napędowym Honda e:HEV same się ładują, pobierając moc z silnika spalinowego i układu odzyskiwania energii przy hamowaniu. Nie trzeba podłączać zewnętrznego zasilania sieciowego, dzięki czemu oszczędzasz czas i zyskujesz prostotę obsługi.

Ikona efektywności

Wyższa sprawność

Jazz Crosstar e:HEV może przejechać nawet 830 km na jednym baku przy średnim spalaniu 4,8 l/100 km a jego emisja CO2 wynosi tylko 108 g/km (WLTP, cykl mieszany). Co więcej, te imponujące wartości uzyskuje bez uszczerbku dla komfortu ani osiągów.

Ikona 5-letniej gwarancji

Spokój ducha

Energia z akumulatora napędu hybrydowego Hondy Jazz Crosstar zasila silniki elektryczne, zapewniając samochodowi ekscytujące osiągi. Aby wyeliminować obawy użytkowników o trwałość akumulatora, otrzymał on gwarancję na 5 lat lub 100 000 kilometrów.

Napęd elektryczny zapewnia natychmiastowe przyśpieszenie od momentu ruszenia, dzięki wykorzystaniu energii przechowywanej w akumulatorze do zasilania silnika elektrycznego.

Napęd hybrydowy wykorzystuje silniki elektryczne razem z silnikiem benzynowym podczas codziennej jazdy w celu zapewnienia optymalnej mocy i niesamowitego przyspieszenia.

Silnik spalinowy Hondy zapewnia wyższą prędkość jazdy na autostradach, równocześnie ładując akumulator.

Hamowanie odzyskowe wykorzystuję energię generowaną poprzez silnik elektryczny podczas hamowania, aby doładowywać akumulator.

Filmy o Hondzie Jazz Crosstar e:HEV

Poniżej możesz obejrzeć filmy, w których poznasz cechy i funkcje Hondy Jazz Crosstar oraz zastosowane w niej technologie.

Osiągi w trybie hybrydowym Zobacz, jak Honda Jazz Crosstar e:HEV automatycznie przełącza się między trybami jazdy, aby zapewnić optymalne osiągi i ekonomię w każdej sytuacji. Zmiany są tak płynne, że aż praktycznie niewyczuwalne. Tobie pozostaje jedynie cieszyć się płynną jazdą.

Technologia i łączność w samochodzie Honda Jazz Crosstar jest wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, system multimedialny i funkcje komunikacyjne. Zintegrowane, przyjazne w obsłudze urządzenia zapewniają świetną łączność z otoczeniem i rozrywkę podczas każdego wyjazdu.

Stylistyka nadwozia i design wnętrza Przyjrzyj się bliżej kolorystyce Hondy Jazz Crosstar oraz jej estetycznym liniom, które biegną płynnie od reflektorów do tylnych świateł. W przestronnym wnętrzu czekają na Ciebie wysokiej jakości materiały oraz fotele tak wygodne, że aż nie chce się ich opuszczać.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa W Hondzie Jazz Crosstar standardowo jest montowany pakiet funkcji Honda SENSING. Przyjrzyj się bliżej tym zaawansowanym technologiom wspierającym kierowcę, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim.

Widok z boku na Hondę Jazz Crosstar jadącą nadbrzeżną drogą.

Hybryda z cechami SUVa

Honda Jazz Crosstar e:HEV powstała z myślą o fanach aktywnego trybu życia. Wizualnie wyróżnia się muskularną, terenową stylistyką oraz charakterystyczną kratą wlotu powietrza.

Mężczyzna przed Hondą Crosstar Advance patrzący w telefon.

Gotowy sprawdzić, co potrafi hybryda? Więc zaczynajmy.